Therm-a-Rest NeoAir Trekker

Typ
nafukovací

• , zakoupeno v MALL.CZ

• lehká pohodlná karimatka

trochu subtilnější provedení než moje stará therm-a-restka, ale tím komfortem to kompenzuje

• , zakoupeno v Makalu

• lehká, skladná, spolehlivá, pohodlná a dobře izolující
  • , zakoupeno v Affekt

• Naprostá spokojenost. Lehká, složená malá, rozložená velká - po třítýdenním stanování nebolela záda. Jsem moc ráda, že jsem investovala do tohoto výrobku.
    • Snad ta cena. Ta by mohla být nižší.A samonafukování jsem nevyužila - to trvalo - tak jsme foukali. Ale ani to nebylo náročné.

Vřele doporučuji.

Použití
celoroční
Typ
nafukovací

Therm a Rest karimatky jsou spolehlivé a vysoce kvalitní, které jsou léty prověřené, kde kvalita a komfort jsou na prvním místě. Karimatky se vyrábějí v Irsku a USA a tím je i zaručena kontrola výroby a kvality po celou dobu výrobního procesu. Karimatky řady „Backpacking a Touring“ jsou univerzální, určené hlavně pro turistiku a kempování. Karimatky nabízejí vyvážené spojení mezi pohodlím, teplem a váhou. Zároveň jsou dostatečně lehké na to, aby se dali nosit v i batohu. Tato řada karimatek je určená pro čtyřsezónní, třísezónnní a letní použití.

Popis:

• nový materiál - těžší, ale odolnější, příjemnější na dotek
  • odolná a teplá matrace vhodná pro třísezónní použití
  • patentované "Tringular Core Matrix" jádro vytváří ve dvou řadách více jak 100 vnitřních

trojúhelníkových buněk, které drží ohřátý vzduch uvnitř matrace

• izolaci navíc zajišťují 2 hliníkové vrstvy a tím je dosaženo tepelného odporu 3,0 R-Value
  • pevná tkanina a odolná konstrukce
  • dobře sbalitelná, velmi pohodlná (tloušťka 6,3 cm) a poměrně lehká
  • matrace se dodává včetně obalu a opravné sady

Parametry:

• Tepelný koeficient: 3,0R
  • Rozměry v zabaleném stavu: 23 x 11cm
  • Materiál: 30D mini Hex Rip polyester/70D Nylon
  • Barva: světle zelená

Firma Therm-a-rest představuje průkopníka ve výrobě samonafukovacích karimatek. Zkušenosti z výroby prvních produktů v začátcích sedmdesátých let jsou patrné především na kvalitě a spolehlivosti. I díky tomu mají všechny karimatky Therm-a-rest doživotní záruku na jakékoli výrobní vady.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• lehká pohodlná karimatka

• , zakoupeno v Makalu

• lehká, skladná, spolehlivá, pohodlná a dobře izolující

Vřele doporučuji.

• , zakoupeno v Svět hor

• lehká, velmi skladná, perfektní funkčnost

produkt jsem si vybral pro jeho skladnost a funkčnost, přestože se jedná o dražší produkt , použití na několikadenní cyklovýlety s přespáním!pod širákem
    produkt doporučuji všem, co se chtějí venku dobře vyspat

• , zakoupeno v Hanibal

• lehká, skladná
    • občas praskne spojení komor (vyboulení)
    • není dodáván nástroj na nafouknutí (jiný než ústa)
    • vysoká cena

Ideální produkt na delěí vandry (vysoká pohodlnost karimatka, váha a velikost ve sbaleném stavu.

• , zakoupeno v Hanibal

• Opravdu velmi lehká a skladá, velice pohodlná, opravná sada v ceně.
    • Cena!!!, vzhledem které má člověk strach, aby ji nějak nepropíchl či nepoškodil.

Zatím jsem karimatku otestoval jen jednou, přes noc venku nasněžlo ale opravdu dobře izoluje. Spal jsem na ní na drobných kamíncích, byť byla podložení alumatkou, ale bez problémů.

• , zakoupeno v Affekt

• Super váha a pohodlí. 6,3 cm je fakt příjemných. Zajímavá je doživotní záruka na výrobní vady.

Vřele doporučuju jako alternativu k samonafukovacím karimatkám.