Klymit Static V

1 579 Kč
Garantovaný nákup z 4camping

Skladem • Více variant79 Kč99 % • 5 194 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 279 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč99 % • 24 402 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta100 Kč95 % • 241 recenzíDalší informace

Ultralehké
Typ
nafukovací

• Lehká karimatka
    • Koupil jsem tyto karimatky dvě, jedna ze dvou byla vadná (nedržela vzduch), musel jsem dokupovat znovu.

Vzhledem k 50% procentní závadnosti produktu (ano, mám malý statistický vzorek, ale přece jenom 1 ze 2 je 50%) bych si tuto karimatku už nikdy nekoupil. V tomto případě to byl dárek a obdarovaný si přál přesně tento typ kvůli nízké hmotnosti, takže jsem pak jednu dokupoval. Ale sám za sebe ji rozhodně nedoporučuji.

• , zakoupeno v 4camping

Spal jsem na té karimatce čtyři noci "pod širákem"a plná spokojenost . Váha , materiál , manipulace -OK.

• , zakoupeno v 4camping

Lehká, dobře se balí, skvěle izoluje.

Materiál
Skládací
Ultralehké
Typ
nafukovací

Ultralehká nafukovací karimatka Static V s technologií mapování těla od renomovaného amerického výrobce Klymit. Samotná karimatka je rozdělena do komor, které omezují pohyb vzduchu a tepelné ztráty s tím spojené. Lze ji nafouknout na cca. 10-15 nádechů, což významně šetří čas i energii. Její minimální velikost a nekompromisní vlastnosti jsou tím nejlepším doporučením na cesty. Rozměry: 183 x 59 x 6,5 cm nafouknutá 12,7 x 22,8 cm sbalená Hmotnost 514 g

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantZdarma100 % • 3 204 recenzíDalší informace

• Lehká karimatka

• , zakoupeno v 4camping

Lehká, dobře se balí, skvěle izoluje.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantZdarma100 % • 3 204 recenzíDalší informace

• malý, lehký, skladný
  • , zakoupeno v AlfaTactical

zatím vypadá v pohodě. uvidíme při ostrém testování :)

• , zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

Pohodlná

• , zakoupeno v 4camping

Dlouhý, vyhovující pro vyšší chlapy. Při ulehnutí se váha roznese na celou plochu a karimatka je měkká.

• výborná skladnost

• Kvalita
    • Nizka hmotnost
    • Velmi skladna
    • Velice pohodlna

• lehka lehce zbalitelna

kvalitni material velice pohodlna karimatka.Jsem velmi spokojen