Spokey Savory

Samonafukovací matrace Spokey Savory je ideální pro ty, kteří ocení nejvyšší komfort během spánku za všech podmínek. KVALITA Na naše produkty klademe velmi vysoké...
Doporučená nabídka TN Trade

Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč97 % • 8 739 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 16 078 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 47 233 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 7 738 recenzíDalší informace

Typ
samonafukovací
Plážové

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

Dobrá a silná matrace. Ale potřebujete pumpu.
    Mohla by mít silnější filc a mohla by být širší.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Tuto karimatku jsem si koupila na zákládě recenze zákazníků.
    • Mám ji na kožené sedačce, aby mě nestudila.
    • Krásně se na ní sedí
    • Během chvilky se nafoukla.
    • Kvalita provedení.
    • Neprosedí se.
    • Krásně se čistí.
    • Nic.

Doporučuji Všem.
    Oproti jiným karimatkám je tato kvalitní.
    Za tu cenu výborná kvalita zpracování.
    Jsem velmi spokojená.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Lehká, pohodlná, nafouknutá za chvíli
    • nic mě nenapadá

Karimatku jsem kupovala pro 9 letého syna na tábor a tak. Byl s ní spokojený.Jak pohodlná je pro dospělého nemám vyzkoušeno.

Materiál
Polyester 190T
Typ
samonafukovací
Plážové

KVALITA

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

VÝHODY A TECHNOLOGIE

Matrace se nemusí nafukovat – vnitřní / boční strany produktu jsou naplněny pěnou, která se po odšroubování ventilu samovolně roztahuje. Proces je automatický, není nutné nafukovat produkt pomocí pumpičky nebo kompresoru.

Její tloušťka 2,5 cm zajišťuje optimální izolaci od země.

Po složení zabírá matrace velmi málo místa, je snadné ji přepravovat a skladovat.

URČENO
nepostradatelná při výletech a kempování

Parametry:

• váha: 950 g
  • ventil: PVC
  • výplň: PVC
  • baleno v obalu

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

Dobrá a silná matrace. Ale potřebujete pumpu.
    Mohla by mít silnější filc a mohla by být širší.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Tuto karimatku jsem si koupila na zákládě recenze zákazníků.
    • Mám ji na kožené sedačce, aby mě nestudila.
    • Krásně se na ní sedí
    • Během chvilky se nafoukla.
    • Kvalita provedení.
    • Neprosedí se.
    • Krásně se čistí.
    • Nic.

Doporučuji Všem.
    Oproti jiným karimatkám je tato kvalitní.
    Za tu cenu výborná kvalita zpracování.
    Jsem velmi spokojená.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Lehká, pohodlná, nafouknutá za chvíli
    • nic mě nenapadá

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: